29 грудня 2020, 11:14

Уряд затвердив систему HRMIS для державних органів

Прес-служба НАДС

28 грудня, під час засідання Уряду прийнято постанову "Про затвердження Положення про інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ пропонують переглянути механізм виведення банків із ринку та задоволення вимог кредиторів цих банків".

Про це повідомляє прес-служба НАДС.

Документ визначає єдині підходи організації електронного ведення кадрового менеджменту. В цілому ж, впровадження HRMIS дозволить зменшити бюрократичне навантаження, мінімізувати часові витрати на реалізацію управлінських рішень, сприятиме відкритості та прозорості інформації про людські ресурси в державних органах та про оплату праці.

Постановою передбачається:

-унормувати функціонування Інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах за єдиними підходами;

-забезпечити автоматизацію та цифровізацію процесів управління людськими ресурсами в державних органах.

Впродовж останніх кількох місяців НАДС активно працювало над впровадженням HRMIS. Наразі вже понад 16 тисяч державних службовців мають змогу працювати у системі, а до роботи загалом  залучено 25 органів.

У НАДС нагадали, що запровадження HRMIS здійснюється на виконання розпоряджень КМУ "Деякі питання реформування державного управління України" та "Про схвалення Концепції впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах та затвердження плану заходів щодо її реалізації". Партнером у реалізації даного напряму є Світовий банк у рамках проекту "Зміцнення управління державними ресурсами", що фінансується ЄС за програмою EURoPAF.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати