02 грудня 2020, 18:50

Уряд затвердив перелік платних послуг, які можуть надавати державні та комунальні заклади культури

Прес-служба МКІП

2 грудня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив розроблений Міністерством культури та інформаційної політики проєкт постанови «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися державними і комунальними закладами культури, що не є орендою».


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив зниження податкового навантаження на сільськогосподарські кооперативи"

Про це повідомляє прес-служба МКІП.

“Кабмін підтримав пропозицію МКІП щодо здійснення статутної діяльності закладів культури і невизнання цього орендою. А отже відтепер вони зможуть витрачати 100% зароблених коштів на розвиток та зміцнення власної матеріально-технічної бази”, - зазначив Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Прийняття документу дозволяє врегулювати питання користування майном державних та комунальних закладів культури під час надання ними платних послуг з положеннями Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

До переліку послуг увійшли, зокрема:

  • підготовка і проведення тематичних, театрально-концертних, ігрових, видовищно-спортивних, науково- методичних, методичних, літературно-художніх, обрядових, культурно-оздоровчих та інших заходів і програм;
  • проведення конкурсів, карнавалів, фестивалів, вистав, театральних та музичних постановок, концертів артистичних груп, труп, оркестрів, виставок-продажу творів професійного та аматорського мистецтва, літератури тощо.

“Прийняті зміни полегшать життя для закладів культури, особливо у протистоянні викликами сьогодення, та стануть поштовхом для їхнього подальшого розвитку”, - додав Олександр Ткаченко.

Нагадаємо, Кабмін удосконалив процедуру продажу державного майна на електронних аукціонах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати