17 червня 2020, 15:31

Уряд затвердив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

Урядовий портал

Міністерство фінансів разом з Міністерством освіти і науки розробило механізм повернення грошей за пробне ЗНО, який сьогодні, 17 червня 2020 року, схвалив Уряд.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Плановий процес ЗНО-2020 стартує 25 червня, - Денис Шмигаль".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що фінансування буде здійснюватися за рахунок Фонду боротьби з COVID-19.

"Уряд прийняв рішення повернути гроші учасникам пробного тестування в повному обсязі незважаючи на те, що більшу частину цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування. Адже за участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет", - ідеться у повідомленні.

Український центр оцінювання якості освіти до 30 червня сформує базу даних із даними кожного учасника та суми, яку він сплатив за пробне ЗНО, та передасть її АТ КБ "ПриватБанк".

Після цього бюджетні 52 млн гривень невідкладно будуть перераховані АТ КБ "ПриватБанк" для розрахунків з громадянами, що сплатили за пробне ЗНО.

Так, для отримання коштів учасникам, які були зареєстровані на пробне ЗНО, достатньо буде звернутись до найближчого відділення ПриватБанку та пред’явити унікальний номер учасника пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Нагадаємо, визначено виплати медпрацівникам у разі встановлення інвалідності або смерті від COVID-19.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати