01 березня 2023, 10:11

Уряд запустив селф-скрінинг адаптації законодавства України до права ЄС

Урядовий портал

28 лютого Кабінет Міністрів України схвалив постанову "Про затвердження Порядку проведення первинної оцінки стану імплементації актів права Європейського Союзу (acquis ЄС)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У 80% експортерів є потреба у фінансуванні, – ЕКА".

Документ визначає організацію проведення оцінки адаптації законодавства України до права ЄС (селф-скринінг) і виявлення невідповідностей та прогалин, які необхідно усунути для підготовки України до переговорів про вступ до ЄС.

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина наголосила, що ця постанова дозволить систематизувати та пріоритезувати роботу міністерств з виконання завдань, необхідних для набуття Україною статусу повноправного члена Європейського Союзу.

"В умовах війни ми продовжуємо процес реформ, необхідних для інтеграції у європейську спільноту. Зважаючи на нашу амбітну ціль якнайшвидше стати повноправним членом ЄС, Уряд запустив масштабний процес оцінки стану наближення України до всього законодавства ЄС, а це понад 27 тисяч актів права розділених на 35 тематичних розділів майбутньої угоди про членство", – зазначила Ольга Стефанішина.

Відповідно до постанови міністерства, інші центральні органи виконавчої влади мають провести первинну оцінку стану імплементації актів права ЄС та подати Кабінетові Міністрів звіт разом із пропозиціями щодо приведення секторального законодавства у відповідність з правом ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати