13 квітня 2020, 11:39

Уряд запроваджує низку соцпрограм допомоги громадянам

Прес-служба Мінсоцполітики

Уряд запроваджує низку програм допомоги людям, які покликані максимально допомогти соціально вразливим верствам населення у складний період карантину.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Сервісом е-Малятко вже скористалося майже 2,5 тисячі батьків".

Про це заявила Міністр соціальної політики Марина Лазебнаповідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

За її словами, Міністерство соціальної політики вже з наступного тижня запроваджує експериментальний проект допомоги зі сплати за ЖКП.

"Тим пенсіонерам, які є власниками банківських карток, ми запропонуємо скористатися або інтернет-банкінгом, або зателефонувати на гарячу лінію до банків і, пройшовши ідентифікацію, оплатити комунальні послуги. Або ж Укрпошта, яка теж відкриває гарячу лінію. Можна буде замовити таку послугу: листоноша прийде додому до пенсіонера, візьме платіжки і оплатить", - повідомила Марина Лазебна.

Крім того, вона поінформувала про ще один проект - "Допомога поруч". "Це велика інформаційна платформа, де люди можуть знайти тих, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку - хто про свого сусіда, про своїх батьків, хто просто про того, кому потрібна допомога. І всі небайдужі: бізнес, волонтери, благодійники, громадські організації, і Уряд, і місцева влада, будемо всі разом виконувати заявки людей, які потребують допомоги", - зазначила очільниця Міністерства.

Нагадаємо, Комітет рекомендував Раді прийняти законопроект про зміни до Держбюджету-2020.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати