15 квітня 2020, 17:07

Уряд запровадив дзеркальні заходи до країн, які обмежують українських перевізників

Урядовий портал

Уряд схвалив механізм, відповідно до якого Україна на засадах взаємності буде вживати обмежувальні заходи до тих країн, які встановили обмеження до України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україна закриє ще 10 пунктів пропуску на кордоні".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Україна підтримує вільний рух вантажів між країнами, ми не обмежували здійснення вантажних перевезень у жодному напрямку. Економіка як українська, так і інших країн має працювати, - наголосив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, - проте, після запровадження обмежень до українських перевізників деякими країнами, Уряд був вимушений запровадити дзеркальні заходи".

Зазначається, що Уряд вніс зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 № 287. Відтепер для водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад країн, що встановили обмеження перетину власного державного кордону для таких осіб з України, застосовуються відповідні заходи на засадах взаємності.

Так, перетин державного кордону України дозволено для водіїв та членів екіпажу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів повітряних і морських, річкових суден, членів поїзних і локомотивних бригад країн, що не обмежують перетин власного державного кордону таким особам з України.

Нагадаємо, Кабмін прийняв рішення щодо управління проблемними активами банками.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати