15 квітня 2020, 14:45

Україна закриє ще 10 пунктів пропуску на кордоні

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України підтримав закриття ще 10 пунктів пропуску автомобільного сполучення на кордоні України для того, щоб підвищити рівень безпеки на час проведення карантинних заходів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд розширив програму "Доступні кредити "5-7-9%"".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Ми знаємо, що вже скоротився пасажиропотік через кордон, тому закриття 10 пунктів пропуску – це ще один крок до підвищення заходів безпеки на час карантину", - заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що пункти пропуску будуть закриті на кордоні з Молдовою, Польщею та Румунією.

"Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів від 13 березня 2020 року тимчасово будуть закриті ще 10 пунктів пропуску для автомобільного сполучення. Це обумовлено високим рівнем поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 в сусідніх державах", - зазначив Арсен Аваков.

Таким чином було вирішено тимчасово закрити наступні пункти пропуску: Устилуг, Смільниця, Грушів, Угринів, Солотвино, Кельменці, Бронниця, Сокиряни та Нові Трояни. Це автомобільні пункти пропуску, а деякі - автомобільні та пішохідні пункти пропуску.

Нагадаємо, Кабмін прийняв рішення щодо управління проблемними активами банками.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати