19 серпня 2020, 14:20

Уряд вніс зміни до порядку здійснення держконтролю на автомобільному транспорті

Прес-служба Мінінфраструктури

Сьогодні, 19 серпня, на своєму засіданні Уряд схвалив постанову КМУ "Про внесення змін до Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті", якою передбачається здійснення габаритно-вагового контролю (ГВК) однією посадовою особою Укртрансбезпеки із залученням посадових осіб Національної поліції, Укравтодору та балансоутримувачів пунктів ГВК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін ліквідував Інспекцію з питань підготовки та дипломування моряків".

Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Зазначається, що це сприятиме здійсненню ефективного цілодобового габаритно-вагового контролю на дорогах з метою убезпечення їх від руйнування вантажівками.

"Я неодноразово наголошував на тому, що ключове завдання реформи Укртрансбезпеки, над якою ми вже зараз активно працюємо, - це запуск системи автоматичного габаритно-вагового контролю на дорогах України із влаштуванням сучасних комплексів "Зважування у русі". Також паралельно ми змінюємо систему штрафів та очікуємо на ухвалення нового закону. Але поки реалізується цей перехід на автоматичний ГВК, важливо забезпечити дієвий ваговий контроль наявними ресурсами. Зараз штат Укртрансбезпеки налічує менше 200 працівників і цього недостатньо. Тому сьогоднішнім рішенням Уряду ми дозволили здійснювати ваговий контроль одному працівнику Укртрансбезпеки із залученням посадових осіб Нацполіції, Укравтодору та балансоутримувачів комплексів ГВК", - пояснив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Нагадаємо, Мінінфраструктури розробило законопроект, який встановлює рівноправний доступ до послуг з перевезення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати