23 жовтня 2024, 18:37

Уряд вніс зміни до Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки

Пресслужба НАЗК

18 жовтня 2024 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 1194, якою внесено комплексні зміни до Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки (ДАП). 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Небанківські фінансові установи організують інклюзивні підрозділи до 31 березня 2025 року"

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Серед ключових причин внесення змін: необхідність коригування пріоритетів державної політики через воєнний стан, перерозподіл повноважень органів влади, а також скорочений період реалізації ДАП. 

Прийняті зміни є результатом спільної конструктивної роботи 85 органів, що впродовж 30 експертних зустрічей досягли консолідованої позиції. 

Зазначені зміни:

  • синхронізують Програму з іншими державними документами стратегічного та планового характеру;
  • враховують часові, експертні та інші ресурсних обмеження, а також умови та пріоритети, що диктуються воєнним станом;
  • актуалізують джерела фінансування, даючи змогу ширше залучати кошти міжнародної технічної допомоги.

"Схвалені Урядом зміни забезпечать оперативніше та ефективніше виконання заходів Державної антикорупційної програми на 2023-2025 роки та Антикорупційної стратегії на 2021-2025 роки, що дозволить суттєво зменшити рівень корупції в Україні. Реалізація актуалізованих заходів ДАП створить передумови для викорінення поширених корупційних практик у найбільш уражених корупцією сферах, передусім завдяки впровадженню галузевих реформ", – зазначив заступник Голови НАЗК Дмитро Калмиков. 

Кожен громадянин може відстежити, як органи влади впроваджують антикорупційні заходи у різних сферах, завдяки сучасній інформаційній системі моніторингу реалізації державної інформаційної політики.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати