03 червня 2020, 14:12

Уряд схвалив низку важливих рішень у сфері цифрової трансформації

Кабінет Міністрів України схвалив низку важливих рішень у сфері цифрової трансформації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла законопроект, що дозволить українцям змінювати по батькові".

Про це у своєму Telegram-каналі зазначив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Цифрова трансформація - це удар по бюрократії та корупції. Це подушка, яка робить послуги для населення доступнішими, а життя комфортнішим" - ідеться у повідомленні.

Так, ухвалено низка рішень у цьому напрямку, а саме:

1. Автоматичне призначення пенсії за віком та запровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі. Проект закону дасть змогу призначати пенсію через особистий електронний кабінет на вебпорталі е-послуг Пенсійного фонду без заяви особи, а також спростить доступ до отримання інформації про набутий стаж для призначення виплат. Зазначається, що документ буде доопрацьований протягом дня

2. Кабмін продовжує реалізацію принципу екстериторіальності. Цього разу Уряд підтримав пропозицію запровадження пілотного проєкту в державній реєстрації земельної ділянки. Це означає, що подані документи потраплять на обробку до спеціаліста в іншому регіоні, де розташована земельна ділянка, що унеможливить корупційні дії. Крім того, замовити державну експертизу землевпорядної документації та одержати її результати можна буде в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Це підвищить рівень доступності, відкритості та прозорості при наданні послуги.

3. Відтепер замовити бланк дозволів на перевезення вантажу автомобільним транспортом в іноземних державах можна буде онлайн. Для цього буде запроваджено експериментальний проєкт щодо реалізації такої функції через Транспортний портал електронних послуг. Це дозволить зменшити вплив чиновників у взаєминах приватного бізнесу і держави.

Нагадаємо, відновлено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати