26 листопада 2020, 10:31

Розширено перелік пунктів видачі паспортів РФ, які не визнаватимуться Україною

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України уточнив та розширивши перелік органів (підрозділів) Російської Федерації, видані якими паспорти мешканцям тимчасово окупованих територій Донеччини, Луганщини та Криму не визнаються в Україні.

Читайте також: "Уряд готується до всіх можливих сценаріїв розвитку епідемічної ситуації, - Денис Шмигаль".

Про це повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Відповідне розпорядження прийняте на засіданні Уряду за поданням Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"Прийняття цього розпорядження сприятиме дотриманню принципів і норм міжнародного права шляхом невизнання паспортів, виданих Російською Федерацією за спрощеною процедурою метою чого є завдання шкоди державному суверенітету, територіальній цілісності та національним інтересам України", - заявив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський.

Він наголосив, що примусова паспортизація громадян з ТОТ суперечить вимогам статті 52 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949 та статті 75 Додаткового протоколу від 08.06.1977 (Протокол І). Порушує конституційні права та свободи громадян України на тимчасово окупованих територіях. Проте Росія продовжує розширювати перелік структур, які займаються паспортизацією за спрощеною процедурою.

Так, згідно із додатком до розпорядження Уряду, список органів РФ, що проводить примусову паспортизацію доповнили 23-ма пунктами. Йдеться про відділення та управління з питань міграції, міграційні пункти та паспортні відділи розташовані у Ростовській та Краснодарському краю.

Нагадаємо, Уряд відновив виплату соціальної допомоги на дітей ФОП із Фонду боротьби з COVID-19 до кінця року.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати