03 жовтня 2023, 14:48

Уряд розпочав роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Ініціативи партнерів та інші пропозиції будуть об’єднані в одну дорожню карту змін. Про це зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Уряду 3 жовтня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "З початку 2023 року уряд України залучив від продажу ОВДП на аукціонах майже 400 млрд грн в еквіваленті".

"Запускаємо роботу над єдиним Планом реформ до 2027 року. План охопить усі сфери, які впливають на державні інституції, економіку та взаємодію з громадянами" сказав Денис Шмигаль.

За його словами, Україна має низку документів із пропозиціями реформ від наших партнерів — від 7 рекомендацій ЄС до переліку структурних маяків МВФ. За ініціативи Президента Володимира Зеленського був розроблений Концепт посилення стійкості демократії.

"Цей документ під час візиту до Сполучених Штатів був переданий Президентом України Президенту США. Тепер розпочинаємо роботу над створенням єдиного документа – дорожньої карти реформ – на основі Концепту посилення стійкості з урахуванням пропозицій партнерів", відзначив очільник Уряду.

Як зазначається, План реформ стане частиною майбутньої Української доктрини, засади якої окреслив Глава держави.

Концепт посилення стійкості демократії в Україні

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати