28 березня 2022, 16:15

Українці зможуть зафіксувати свої збитки через Дію

Уряд ухвалив постанову про облік знищеного під час війни майна, постраждалі зможуть зробити це швидко та зручно через портал Дія. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФОП знову можуть сплатити податки в Дії"

Постанова визначає порядок збору та обліку інформації про пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій нерухоме майно через портал та застосунок “Дія”.

Уже за тиждень після набрання постановою чинності кожен українець, чию домівку зруйнувала війна, зможе через Дію надіслати повідомлення й зафіксувати факт пошкоджень, аби ми мали можливість підрахувати збитки й оцінити, скільки коштів потрібно Україні на відбудову”, – зазначив глава уряду.

Згодом завдяки цій інформації уряд матиме можливість підрахувати збитки й оцінити, скільки коштів потрібно на відбудову.

Він запевнив, що всю інфраструктуру країни обов’язково відбудують, й закликав вже зараз збирати інформацію про збитки.

Ми все відбудуємо: кожен дім, кожну квартиру, кожну вулицю кожного постраждалого міста. І цей процес починається вже зараз – зі збору інформації та фіксації збитків”, – констатував прем’єр-міністр.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати