23 вересня 2023, 12:38

Україна запустить ринок послуг із гуманітарного розмінування через Prozorro

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Уряд розробляє механізм компенсації витрат аграріям та стратегічним підприємствам за розмінування. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів 22 вересня, повідомив Департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Ігор Клименко: За наявності оснащення та персоналу за 10 років маємо розмінувати 80% територій".

"Створюємо прозорий ринок послуг із розмінування. Якщо аграрна або інша компанія через Prozorro закуповує послугу розмінування, отримує цю послугу та відповідний сертифікат від офіційно ліцензованого оператора, в такому разі держава буде повністю або частково компенсувати витрати", зазначив він.

За словами прем’єр-міністра, це має суттєво прискорити процес очищення земель там, де це можливо. У проєкті держбюджету на 2024 рік також закладено 2 млрд грн на гуманітарне розмінування.

"Пілотний конкурс із продажу послуг розмінування вже відбувся на Житомирщині. Держава зекономила 100 тисяч гривень бюджетних коштів", відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр також анонсував плани щодо проведення в середині жовтня в Хорватії Міжнародної донорської конференції з гуманітарного розмінування України, за результатами якої очікується залучення додаткових фінансових ресурсів від донорів на цей напрямок.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати