19 серпня 2020, 15:16

Україна видаватиме е-Візи за новою процедурою

Урядовий портал

З 1 листопада 2020 р. українські електронні візи (е-Візи) будуть оформлюватися за новою, сучасною та зручною процедурою.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ схвалив порядок фінансування виборчих комісій під час проведення місцевих виборів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, 19 серпня Уряд схвалив відповідну ініціативу Міністерства закордонних справ України, яка реалізується на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського.

"Для багатьох іноземців зустріч з нашою країною починається з отримання української візи. Це перше враження має бути позитивним. Україна має асоціюватися в іноземців із зручними, швидкими електронними сервісами. Так ми не лише перезавантажимо туристичну галузь, але й стимулюємо надходження в Україну іноземних інвестицій, розвиток торгівлі, посилення міжлюдських контактів, і загалом робимо бренд “Україна” більш новітнім і привабливим", - зазначив Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Серед основних нововведень:

- заявник зможе вибрати бажану процедуру оформлення е-Візи: звичайний або терміновий порядок (з подвоєнням тарифної ставки у разі термінової процедури);

- е-Візи видаватимуться значно швидше: термінове оформлення е-Візи займатиме лише 1 робочий день, а звичайна процедура розгляду становитиме 3 робочі дні (дотепер термін розгляду візових клопотань сягав 9 днів);

- на додаток до існуючої разової е-Візи з’явиться новий тип віз: е-Віза для дворазового в’їзду;

- диференційовані тарифні ставки консульського збору суттєво знижуються: замість 85 дол. США за оформлення разової е-Візи, тепер консульський збір за разову е-Візу становитиме 20 дол. США, за дворазову - 30 дол. США.

Нагадаємо, Уряд вніс зміни до порядку здійснення держконтролю на автомобільному транспорті.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати