19 серпня 2020, 14:54

КМУ схвалив порядок фінансування виборчих комісій під час проведення місцевих виборів

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України під час засідання 19 серпня схвалив Порядок фінансування виборчих комісій під час підготовки і проведення місцевих виборів, що заплановані на 25 жовтня 2020 р. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін ліквідував Інспекцію з питань підготовки та дипломування моряків".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, документ визначає джерела фінансування, механізм перерахування коштів територіальним виборчим комісіям, а також механізм повернення ними невикористаних коштів.

"Всього на місцеві вибори буде виділено 2,3 млрд грн. 25 жовтня має відбутися безпечний та прозорий виборчий процес для того, аби люди отримали своїх представників на місцях. Це дуже важливий крок на шляху до завершення реформи децентралізації, адже ці вибори відбудуться уже на новій адміністративно-територіальній основі", - розповів Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зазначається, очільник Уряду доручив Міністерству охорони здоров’я розробити рекомендації для забезпечення проведення місцевих виборів у безпечних умовах та передати їх до Центральної виборчої комісії і територіальних виборчих комісій.

Крім цього, КМУ затвердив проект постанови про Порядок фінансування виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення голосування на місцевих виборах.

Нагадаємо, Уряд вніс зміни до порядку здійснення держконтролю на автомобільному транспорті.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати