12 квітня 2023, 13:18

Україна та Канада укладуть оновлену угоду про вільну торгівлю

Департамент комунікацій Секретаріату КМУ

11 квітня під час робочого візиту в Канаду прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо підписали спільну декларацію про завершення переговорів щодо оновлення Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною. Про це повідомив департамент комунікацій Секретаріату КМУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон щодо організації примусового виконання судових рішень під час воєнного стану".

"За своїм змістом оновлена Угода є винятковою, адже сприятиме активізації торгівлі з Канадою та створить унікальні можливості для українського бізнесу. У відкритті ринків з Канадою ми переходимо на принцип роботи "дозволено все, що не заборонено", відзначив Шмигаль.

Також, за його словами, український бізнес тепер зможе експортувати продукцію в Канаду без тарифів, навіть якщо складові цієї продукції мають походження з ЄС, ЄАВТ, Британії та Ізраїлю. Такий підхід заохочує іноземний бізнес створювати виробництва в Україні. 

"В оновленій Угоді вдосконалюємо розділ про цифрову торгівлю. Для України, яка є одним з лідерів ІТ-сектору в Європі, це відкриває чудові можливості. Це вже друга Угода про цифрову торгівлю після Великої Британії", підкреслив Денис Шмигаль.

В оновленій Угоді України та Канади присутні розділи, які стосуються підтримки малого та середнього бізнесу, а також посилення ролі корінних народів у торгівлі. Крім того, вперше в торгових угодах відзначається особливе місце Криму, кримських татар, кримчаків та караїмів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати