23 червня 2023, 14:43

Україна отримала п’ятий транш макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 1,5 млрд євро

Пресслужба Мінфіну

22 червня Україна отримала п’ятий транш у розмірі 1,5 млрд євро в межах масштабної макрофінансової допомоги (МФД) на 2023 рік. Загальний обсяг фінансування за програмою МФД сягає 18 млрд європовідомила пресслужба Мінфіну.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Україні виділили додаткові 1,76 млрд доларів на відновлення".

Як зазначається. у 2023 році до державного бюджету України надійшло вже 9 млрд євро пільгових коштів від ЄС.  Кошти надаються на пільгових умовах для України й спрямовуються на фінансування пріоритетних видатків держбюджету. 

"Фінансова допомога ЄС для України є безпрецедентною. Надзвичайно вдячний колегам за всебічну підтримку від початку повномасштабного вторгнення рф, а також за своєчасне і ритмічне надання коштів, що дозволяє зберігати макрофінансову стабільність", зазначив міністр фінансів України Сергій Марченко.

У Мінфіні зазначили, що наступні транші в межах масштабної програми МФД будуть надходити до держбюджету протягом 2023 року з урахуванням виконання Україною узгоджених сторонами умов.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати