09 липня 2021, 19:06

Угорщина каже «ні» ідеології ЛГБТК: Брюссель не може говорити, кому і як виховувати дітей

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

ПЕРЕКЛАД. Глава канцелярії прем'єр-міністра Угорщини Гергелі Гуляс (Gergely Gulyas07.07.2021 р. засудив «безпрецедентну кампанію» проти його країни в Брюсселі з приводу Закону про захист дітей, яким забороняється пропаганда гомосексуалізму в школах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Аудіокомпанія програла суд ЄС щодо анулювання ТМ Zoom"

«Брюссель не може говорити, кому і як виховувати  дітей, – зазначив Гуляс. Хоча Брюссель хоче, щоб ми допускали активістів ЛГБТК у школи й дитячі садки, ми не схильні це робити».

Брехня про вчинок

Окрім того, він додав, що існує «неприпустима брехня» про Закон, а також підкреслив, що «мова ворожнечі заборонена щодо Угорщини».

07.07.2021 р. в Європарламенті пройшли бурхливі дебати з угорського законодавства. За словами заступника Глави Єврокомісії Вієрі Журова, деякі положення Закону однозначно дискримінують людей за ознакою їхньої сексуальної орієнтації та порушують фундаментальні цінності ЄС.

На думку депутата Європарламенту Ядвіги Вишневської (PiS), ліво-ліберальна більшість Європарламенту намагається втрутитися у Конституцію Угорщини.

На захист дітей

15.06.2021 р. угорський Парламент прийняв Закон, в якому йдеться про те, що шкільна діяльність, пов'язана з сексуальністю, не повинна сприяти зміні статі або гомосексуалізму. У такі заняття, окрім шкільних вчителів, допускаються тільки особи та організації, внесені в офіційний оновлений реєстр. До того ж держава повинна захищати право дитини на гендерну ідентичність при народженні. Закон забороняє доступ до порнографічних матеріалів особам молодше 18 років, а також особам, які пропагують зміну статі при народженні та гомосексуальність.

Закон посилює покарання, передбачені Кримінальним кодексом за певні правопорушення, пов'язані з дитячою порнографією (до 20 років позбавлення волі) та передбачає створення реєстру осіб, які вчинили педофілію.

Деякі політики ЄС визнали, що нові правила націлені на гомосексуалістів. Європейська комісія та її Глава Урсула фон дер Ляйен розкритикували Закон.

Угорський Закон про заборону демонстрації та пропаганди гомосексуалізму набуває чинності 08.07.2021 р. «Він повинен захищати тільки дітей. Це не стосується дорослих. (...) Це не поширюється навіть на діяльність ЛГБТ-груп. Вони можуть працювати, але не в дитячих садах і школах», – зауважив один з угорських депутатів Європарламенту.

Угорська влада стверджує, що Закон гарантує права батьків на статеве виховання своїх дітей і не поширюється на права сексуальної орієнтації осіб, які досягли 18 років, а отже, не містить жодних дискримінаційних елементів.

Джерела

Węgry mówią «niе» ideologii LGBTQ! Szef kancelarii premiera: Bruksela nie może mówić, komu i jak wolno wychowywać dzieci

Węgry. Homofobiczne prawo weszło w życie. Zakaz «pokazywania i promowania

Homoseksualizmu».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати