29 жовтня 2020, 13:40

Удосконалено порядок проведення аукціонів з продажу "зеленої" електроенергії

Урядовий портал

Гарантований покупець зможе продавати електричну енергію, вироблену з відновлюваних джерел енергії, за вдосконаленими правилами.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Автомобілі для пільговиків звільнили від ПДВ до кінця року".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що Кабінет Міністрів ухвалив постанову "Про внесення змін до Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами". Зміни сприятимуть збільшенню дохідності гарантованого покупця.

Зокрема, попереднє рішення Кабміну забезпечило вихід гарантованого покупця на ринок двосторонніх договорів. Водночас гарантований покупець потребував можливості самостійно визначати обсяги електроенергії для виходу на торги, враховуючи нестандартні продукти для аукціону.

Постанова, прийнята Урядом, дає гарантованому покупцю таку можливість.

Як зазначала в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець, вихід гарантованого покупця на ринок двосторонніх договорів для продажу "зеленої" електроенергії - це один з нетарифних методів врегулювання кризової ситуації, що виникла на ринку відновлюваної енергетики, і підвищення рівня розрахунків за "зеленим" тарифом.

Нагадаємо, Мінрегіон напрацював зміни до закону про місцеві державні адміністрації.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати