28 жовтня 2020, 17:51

Автомобілі для пільговиків звільнили від ПДВ до кінця року

Урядовий портал

Сьогодні, 28 жовтня, Уряд схвалив постанову "Про затвердження переліку окремих визначених законодавством України пільгових категорій населення, операції з безоплатного передання яким у володіння і користування транспортних засобів товарних позицій 8702 і 8703 УКТ ЗЕД звільняються від обкладення податком на додану вартість".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін виділив додаткові 1,3 млрд на допомогу населенню по безробіттю".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що прийнята постанова забезпечить звільнення до 31 грудня 2020 року від обкладення податком на додану вартість операцій з безоплатного передання у володіння і користування транспортних засобів визначеним пільговим категоріям населення, які мають право на отримання автомобіля безоплатно або на пільгових умовах.

Зокрема, постанова сприятиме забезпеченню автомобілями визначених законодавством пільгових категорій населення, а також стимулюванню суб’єктів господарювання, які мають статус платників податку на додану вартість до безоплатного передання у володіння і користування автомобілів, вищезазначеним пільговим категоріям населення.

Нагадаємо, Уряд схвалив законопроєкт щодо посилення соціального захисту осіб похилого віку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати