08 лютого 2023, 17:12

У застосунку "Київ Цифровий" удосконалено налаштування сповіщень про повітряну тривогу

Пресслужба КМДА

В останньому оновленні міського застосунку "Київ Цифровий" удосконалили налаштування сповіщень про повітряну тривогу. Відтепер користувачі можуть змінювати гучність звуку, а також додавати сповіщення до списку критичних на IOS або закріплених на Android. Про це повідомила пресслужба КМДА.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На порталі Дія доступні п'ять нових послуг з усиновлення".

Щоб розв'язати проблему користувачів, що іноді не отримують сповіщення про тривогу або отримують їх із затримкою через особливості операційних систем iOS та Android, розробники додали можливість увімкнути критичні або закріплені сповіщення.

Так, критичним сповіщенням на iOS надається найвищий пріоритет у системі, вони надходять зі звуком навіть у беззвучному режимі й у режимі "Не турбувати". А закріплені сповіщення на Android завжди відображають актуальний статус тривоги "у шторці" повідомлень телефона. Тому користувач отримує сповіщення, навіть коли телефон у режимі енергозбереження.

Крім цього, додано технічну можливість налаштувати особливі звуки для сповіщень відбою тривоги. Розробники вирішили надати користувачам можливість вибрати новий заспокійливий звук відбою тривоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати