15 квітня 2020, 17:48

У ВРП розглянули справу у режимі відеоконференції із використанням "EasyCon"

Прес-служба ВРП

15 квітня 2020 р. Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя задовольнила клопотання скаржника про проведення розгляду питання за його дисциплінарною скаргою у режимі відеоконференції та здійснила розгляд у режимі відеоконференції дисциплінарної справи стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Струкова Олександра Михайловича, відкритої за скаргою Маселка Р.А.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРП визначила порядок розгляду кандидатів в судді під час карантину".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

"Відеоконференція може проводитися із використанням комплексу технічних засобів та програмного забезпечення "EasyCon", що забезпечує проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв’язку, визначеного Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 8 квітня 2020 р. №169, та відповідно до Регламенту Вищої ради правосуддя", - зауважила доповідач – член Третьої Дисциплінарної палати Лариса Швецова.

Як зазначається, учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

Нагадаємо, чергове засідання Ради суддів відбудеться 24 квітня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати