14 липня 2015, 16:53

У ВР проходить конференція щодо впровадження механізму електронної петиції (пряма трансляція)

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України

У Верховній Раді розпочалися конференція та "круглий стіл" на тему: "Аспекти впровадження законодавства про е-петиції. Як подолати виклики та перешкоди", повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У відкритті конференції взяв участь перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Слишинський.

Своє вступне слово він розпочав з того, що недаремно ця конференція відбувається в приміщенні Верховної Ради, адже Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом зазначив, що запровадження електронної петиції сприятиме підвищенню рівня прозорості діяльності влади.

На думку промовця, чимало народних депутатів зацікавлені в тому, щоб їх робота була прозорою й зрозумілою для людей.

В. Слишинський сказав, що запровадження електронної петиції потребує ряду технічних змін, передусім, щодо вдосконалення механізму донесення цієї ідеї до громадян, слід навчити людей створювати такі електронні документи, щоб такий закон працював.

За його словами, в жовтні 2015 року запрацює тестовий сайт для звернення громадян, що дасть змогу зрозуміти, як удосконалити таку роботу.

"Ми розраховуємо на широку підтримку усієї спільноти, експертного середовища, щоб Верховна Рада стала провідником прозорої роботи влади", - наголосив В.Слишинський.

Перейти до прямої трансляції конференції

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати