09 липня 2024, 19:06

У США відкрили представництво АТ “Укроборонпром”

Пресслужба Мінстратегпрому

9 липня у Вашингтоні відкрилось перше іноземне представництво АТ “Укроборонпром”. Основна його задача - посилення співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки у галузі оборонної промисловості. Зокрема, йдеться про взаємодію з місцевим бізнесом та експертними організаціями, про співпрацю з державними органами й оборонними організаціями, та підтримку проєктів підприємств Укроборонпрому в США та країнах-партнерах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд дав “зелене світло” професійній адаптації ветеранів та членів їхніх сімей за бюджетні кошти"

Про це повідомляє пресслужба Мінстратегпрому.

“Ми вдячні американським партнерам за підтримку і вважаємо, що робота представництва є важливим кроком для зміцнення нашої співпраці. Наразі українські компанії вже мають ряд принципових домовленостей з американськими колегами. Наявність представництва Укроборонпрому в США дозволить пришвидшити їх реалізацію та посилити інтеграцію української оборонки до оборонно-промислової бази НАТО”, - сказав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Під час відкриття були присутні команди Мінстратегпрому, Укроборонпрому, а також представники державних органів США.

Представництво займатиметься пошуком інвестиційних можливостей та потенційних військово-технічних партнерів у США. Один з пріоритетів - це новітні військові технології, їх пошук та ефективне впровадження. Також - забезпечення взаємодії між українськими та іноземними командами для управління спільними підприємствами.

"Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з американськими зброярами, яка сприяє трансферу технологій, розвитку спільних проєктів і залученню інвестицій. Це можуть бути напрямки боєприпасів, систем протиповітряної та протиракетної оборони, РЕБ тощо. Нам є що запропонувати заокеанським колегам, адже українські фахівці мають унікальний та успішний досвід виробництва та відновлення озброєнь і військової техніки, набутий під час повномасштабної війни з російськими загарбниками", – розповів Генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати