31 січня 2022, 19:08

У Сінгапурі вчені розробили фітнес-браслет для виявлення депресії

Команда вчених Наньянського технологічного університету з Сінгапуру розробила прогностичну програму у вигляді фітнес-трекера для виявлення ризику депресії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кількість британських юристів, які відчувають стрес, зросла на 24%"

Про це зазначається на сайті університету.

Пристрій функціонує за допомогою програми Ycogni. Фітнес-браслет відстежує ризик депресії, аналізуючи фізичну активність людини, режим сну та циркадні ритми, вимірюючи кроки, частоту серцевих скорочень і витрати енергії, а також аналізуючи дані про сон.

У Сінгапурі вчені провели дослідження за участю 290 дорослих, які працюють. Учасники носили пристрої Fitbit Charge 2 протягом 14 днів і пройшли два обстеження стану здоров’я, які перевіряли симптоми депресії, на початку та в кінці дослідження. За результатами випробування програма досягла 80% точності у виявленні осіб, які мають високий ризик депресії.

За підрахунками вчених, наразі трекери активності носять майже 1 млрд осіб на противагу 722 млн осіб у 2019 р.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, депресію мають 264 млн людей у всьому світі. У половині випадків її не діагностують і не лікують. Зокрема, у Сінгапурі пандемія COVID-19 призвела до зростання занепокоєння щодо психічного здоров’я.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати