28 січня 2022, 19:04

Кількість британських юристів, які відчувають стрес, зросла на 24%

Кількість британських юристів, які звертаються за підтримкою до юридичної благодійної організації з психічного здоров'я LawCare, зменшилася, у порівнянні з показниками минулого року. Однак кількість юристів, які відчувають стрес, зросла на 24%.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Молодші юристи незадоволені кількістю годин, які доводиться витрачати на роботу"

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

У 2021 р. до LawCare звернулися 667 юристів, що майже на 10% менше ніж у попередньому році (738 юристів). Благодійна організація заявила, що витратила 336 годин на телефонну підтримку, відповідаючи на дзвінки кожні 90 хвилин.

Найпоширенішою проблемою юристів був стрес. 33% з усіх, хто звертався до благодійної організації, звертали на нього увагу. Кількість юристів, які перебували у стані стресу, зросла зі 170 осіб у 2020 р. до 211 осіб торік.

Інші проблеми, з якими зверталися юристи, були такими: тривожність (13%), депресія (10%), знущання (8%) та розвиток кар’єри (8%). Більшість тих, хто звернувся до LawCare (69%) – жінки, так само як у 2020 р., 63% були стажерами або мали стаж роботи менше ніж 5 років.

LawCare, який був створений у 1997 р. спочатку для допомоги юристам із проблемами алкоголю, тепер досяг піку своєї діяльності. Організація вже допомогла 10 тис. юристам. Виконавчий директор Елізабет Риммер зазначила, що благодійна організація дуже пишається тим, що має можливість допомагати юристам у їхніх складних життєвих обставинах: «Це були нелегкі роки для всіх нас, але ми продовжуємо надавати безкоштовну, конфіденційну, емоційну підтримку кожному, хто її потребує, у будь-якому питанні, яке їх хвилює, незалежно від того, наскільки воно незначне. У рік нашого 25-річчя ми плануємо розширити нашу адвокаційну роботу, щоб допомогти змінити культуру закону, зробити його здоровішим і щасливішим місцем для роботи».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати