09 листопада 2020, 15:51

У Шотландії заборонили фізичне покарання дітей

Шотландія стала першою країною у складі Великої Британії, яка визнала фізичне покарання дітей батьками кримінальним злочином. Про це йдеться у повідомленні веб-сайту BBC.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Батькам та опікунам раніше дозволялося застосовувати фізичну силу для дисциплінування своїх дітей, якщо це вважалося «розумною карою». Раніше, вирішуючи питання про обґрунтованість покарання дитини до 16 років, суди враховували такі фактори, як характер покарання, його тривалість і частота, вік дитини та наслідки, як фізичні, так і психічні, для дітей.

Новий закон вказує, що так званий захист від «виправданого нападу» більше недоступний. Тепер батьки можуть притягатися до кримінальної відповідальності за будь-яке застосування фізичних покарань до своїх дітей. Закон має забезпечити дітям такий самий захист від насильства, як і дорослим.

Благодійниця Джоанна Барретт зазначила: «Цей закон чітко визначає, що фізичне покарання більше не має бути частиною дитинства, і це знаменний крок у тому, щоб зробити Шотландію країною, де права дітей справді визнаються, поважаються та виконуються».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати