17 квітня 2020, 16:01

У Раді пропонують забезпечити процедуру прийняття активів в управління АРМА

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3335 від 14.04.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення ефективності діяльності Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комітет ВРУ розглянув проблемні питання щодо оподаткування діяльності операторів".

Метою законопроекту є створення законодавчих передумов для посилення прозорості системи розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, реалізації таких активів, підвищення ефективності та збільшення надходжень до державного бюджету від їх реалізації, вдосконалення нормативного регулювання, а також усунення суперечностей між чинними актами в частині розшуку, управління та реалізації активів, одержаних від корупційних та інших злочинів.

Проектом Закону передбачається внесення змін до ряду законодавчих актів у сфері забезпечення прозорості системи розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, реалізації таких активів, а саме:

1) забезпечення процедури прийняття активів в управління Національним агентством (АРМА);

2) встановлення процедури управління арештованим майном у виняткових випадках на підставі рішення Кабінету Міністрів України;

3) запровадження можливості прозорої реалізації активів Національним агентством;

4) забезпечення участі уповноваженої особи органу з виявлення, розшуку та управління активами у процесі судового провадження.

Як зазначається, прийняття документу дозволить підвищити ефективність системи розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, реалізації таких активів, потенційно збільшити надходження до державного бюджету за рахунок, у першу чергу, збільшення надходжень з реалізації активів одержаних від корупційних та інших злочинів.

Нагадаємо, у Раді пропонують зміни до законів щодо містобудівної та архітектурної діяльності за стандартами ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати