19 серпня 2020, 13:07

У Раді пропонують врегулювати питання щодо ліквідації місцевих держадміністрацій

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3975 від 10.08.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо утворення та ліквідації районних державних адміністрацій у зв'язку з утворенням (ліквідацією) районів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Судова реформа: невже знову?".

Метою законопроекту є врегулювання питання реорганізації місцевих органів виконавчої влади у зв’язку з утворенням та ліквідацією районів. Проектом акта передбачається внесення змін до законів України "Про Кабінет Міністрів України", "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Так, змінами пропонується врегулювати питання щодо утворення, реорганізації та ліквідації, найменування та перейменування місцевих державних адміністрацій Кабінетом Міністрів України.

Крім цього, законопроект зобов’язує Уряд:

- впродовж двох місяців з моменту набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття акту про порядок здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією місцевих державних адміністрацій із визначенням критеріїв щодо розподілу в порядку правонаступництва прав та зобов’язань юридичних осіб, що припиняються внаслідок ліквідації або реорганізації;

- впродовж шести місяців з моменту набрання чинності цим Законом забезпечити здійснення реорганізації та безперервність діяльності районних державних адміністрацій у зв’язку із утворенням (ліквідацією) районів.

Нагадаємо, МОН розробило концепцію держпрограми відновлення мережі гуртожитків для студентів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати