26 червня 2020, 18:02

У Раді пропонують дозволити перевищення швидкості на автомобільних дорогах

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3744 від 25.06.2020 "Про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо дозволеного перевищення швидкості руху на міжнародних та національних автомобільних дорогах".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект про виконавче провадження: що передбачено".

Зокрема, метою та завданням запропонованого законопроекту є збільшення ліміту дозволеного перевищення швидкості руху водіями на міжнародних та національних автомобільних дорогах з метою скорочення витрат часу на проходження довгих відстаней, запобігання втоми водіїв та зниження ризиків, пов’язаних з тривалим безперервним перебуванням водіїв за кермом. 

Так, законопроектом пропонуються наступні зміни до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, спрямовані на збільшення максимального дозволеного перевищення швидкості руху на міжнародних та національних автомобільних дорогах:

1) у частині першій після слів "більш як на двадцять кілометрів на годину" додається фраза "(на міжнародних та національних автомобільних дорогах, які мають по одній смузі для руху в кожному напрямку – більш як на тридцять кілометрів на годину; на міжнародних та національних автомобільних дорогах, які мають дві смуги для руху в одному напрямку – більш як на сорок кілометрів на годину; на міжнародних та національних автомобільних дорогах, які мають три і більше смуги для руху в одному напрямку – більш як на п’ятдесят кілометрів на годину)";

2) у частині третій після слів "більш як на п’ятдесят кілометрів на годину" додається фраза "(на міжнародних та національних автомобільних дорогах, які мають три і більше смуги для руху в одному напрямку – більш як на шістдесят кілометрів на годину)".

Таким чином, прийняття законопроекту зменшить обмеження відносно швидкості руху на міжнародних та національних автомобільних дорогах, забезпечить скорочення витрат часу на проходження водіями автомобільного транспорту довгих відстаней, сприятиме запобігання втоми водіїв та дозволить знизити ризики, пов’язані з тривалим безперервним перебуванням водіїв за кермом.

Нагадаємо, в Україні планують внормувати навантаження на суддів КАС.

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3744 від 25.06.2020 "Про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо дозволеного перевищення швидкості руху на міжнародних та національних автомобільних дорогах"
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати