25 червня 2020, 11:39

В Україні планують внормувати навантаження на суддів КАС

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3730 від 24.06.2020 "Про внесення змін до статті 37 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо забезпечення рівномірного навантаження на суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Раді зареєстрували законопроект про вступ дітей з окупованих територій до вишів без ЗНО".

Так, метою законопроекту є вирівнювання навантаження між суддями Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду. У зв’язку з цим законопроектом пропонується внести зміни до ст. 37 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", якими передбачити, що у кожному касаційному суді утворюються судові палати з розгляду окремих категорій справ з урахуванням спеціалізації суддів або з метою організації належної роботи суду.

При цьому пропонується встановити, що у Касаційному адміністративному суді обов'язково створюється окрема палата для розгляду справ щодо виборчого процесу та референдуму.

Як зазначається, за рішенням зборів суддів Касаційного адміністративного суду розгляд справ інших категорій може здійснюватися цією та іншими, створеними у суді, палатами без урахування спеціалізації суддів

Таким чином, прийняття законопроекту відновить справедливий баланс у навантаженні суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду та сприятиме ефективному та своєчасному здійсненню судочинства судом касаційної інстанції, що   в свою чергу забезпечить реалізацію конституційного права громадян України та юридичних осіб на судовий захист у сфері публічно-правових відносин.

Нагадаємо, Мінрегіон роз’яснив положення законопроекту щодо реструктуризації заборгованості за ЖКП.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати