28 березня 2020, 9:26

У понеділок Рада має розглянути зміни щодо боротьби з поширенням COVID-19

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Серед пріоритетних законопроектів, які Верховна Рада України має розглянути на позачерговому пленарному засіданні в понеділок, 30 березня, - внесення змін до Державного бюджету на 2020 р. щодо боротьби з поширенням коронавірусної хвороби.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "При дистанційній роботі під час карантину за працівником зберігаються всі гарантії".

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, зазначає Офіційне інтернет-представництво Президента.

"Там треба дуже ретельно, детально пропрацювати, щоб нікого не образити, щоб не зупинити економіку через ті чи інші скорочення, і обов’язково - щоб не постраждали наші люди", - сказав Глава держави.

Водночас Президент зазначив, що Парламенту доведеться ще не раз розглядати низку законопроектів, які пов’язані з підтримкою економіки України в умовах пандемії коронавірусу. Тому він запропонував народним депутатам у час поширення коронавірусної хвороби працювати дистанційно.

"Це буде не останнє позачергове засідання. Хочу, щоб вони ще розглянули можливість працювати дистанційно. Тобто, зараз вони опрацюють такий законопроект, він може діяти тільки в умовах (пандемії. - прим. ред.) коронавірусу. Потім, коли ця хвороба пройде - а вона обов’язково мине, - тоді цей законопроект не буде важливим і потрібним", - зазначив Президент.

Нагадаємо, у Раді розглянули законопроекти на відповідність праву ЄС.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати