28 березня 2022, 13:48

У Німеччині будуть штрафувати осіб, які використовують символ російських окупантів "Z"

Вебсайт DW

Німецькі федеральні землі Нижня Саксонія та Баварія оголосили про юридичні санкції за використання знака "Z" у громадських місцях.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ці федеральні землі Німеччини запроваджують кримінальну відповідальність за публічну демонстрацію літери Z – символу підтримки війни рф в Україні. Його використання вважатиметься порушенням громадського порядку.

"Кожен, хто за допомогою знака Z публічно висловлює схвалення агресивної війни президента росії путіна проти України, повинен чекати у Нижній Саксонії кримінального переслідування", - заявив міністр внутрішніх справ Нижньої Саксонії Борис Пісторіус.

За словами земельного міністра юстиції Баварії Георга Айзенрайха, неприпустимо потурати злочинам, що порушують міжнародне право. "Свобода думок - одна з головних переваг нашої конституції, в Німеччині кожен може висловлювати свою думку. Однак свобода думок закінчується там, де починається кримінальне право", - зазначив Айзенрайх, підкресливши, що кожен , хто використовує знак "Z" у громадських місцях може бути притягнутий до відповідальності.

Літерами Z та V позначено військову техніку та уніформу військовослужбовців, які беруть участь у війні, розв'язаній Кремлем в Україні. За межами зони бойових дій – як у самій Росії, так і за кордоном – знак Z використовується як символ підтримки дій Москви. Його можна побачити, зокрема, на будинках, автомобілях, одязі.

Нагадаємо, Парламент Литви пропонує прирівняти георгіївську стрічку і символ Z до нацистської символіки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати