24 листопада 2021, 12:53

У містобудівному кадастрі будуть відображуватись об’єкти інженерних мереж

Департамент містобудування та архітектури КМДА

В містобудівному кадастрі  з’являться об’єкти інженерних мереж, транспортної та енергетичної інфраструктури. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

Він зазначив, що така вимога регламентується законом №1657-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури приєднання до електричних мереж», що був ухвалений у серпні. 

«Документ вносить зміни до закону «Про регулювання містобудівної діяльності» в частині регулювання ведення містобудівного кадастру. Так, до геопросторових даних системи необхідно буде включати дані про інженерно-геологічні умови, об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури, наявні та запроектовані інженерні мережі, лінійні об’єкти енергетичної інфраструктури, розподіл потужностей інженерних мереж, інформацію про наявні вільні потужності та видані технічні умови», - деталізував Юрій Тацій

За його словами, це важливе уточнення, адже наразі така інформація у кадастрі відсутня.  «В той же час вона важлива для забудовника, бо від наявних мереж  залежить проєктування будівлі. Тож оприлюднення інформації у відкритих джерелах дозволить оцінити можливості будівництва разом з одержанням містобудівних умов та обмежень», - додав Юрій Тацій. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати