09 грудня 2019, 16:06

У Мін'юсті розпочали розробку вебпорталу з банкрутства

Прес-служба Мін'юсту

Перевірки арбітражних керуючих мають існувати в будь-якому випадку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Адвокати в адмінсудочинстві: відповідальність та захист прав".

Про це повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць, зазначає прес-служба Мін'юсту.

"Йдеться також про процедури відновлення платоспроможності підприємств, у яких є частка державної власності. Тому держава не може повністю все передати на розсуд людини вільної професії", - зазначила пані Коломієць.

За її словами, на даний момент контроль має відбуватися в тій моделі, в якій він є, проте питання, як саме механізм контролю буде реалізовано, наразі обговорюється з Радою СРО. Так, її члени вже надіслали свої зауваження, які найближчим часом будуть обговорені з керівництвом СРО.

Також заступник Міністра юстиції поінформувала, що на сьогодні розробляється вебпортал з банкрутства, де будуть особисті кабінети арбітражних керуючих. Це надасть Міністерству юстиції змогу здійснювати не виїзний контроль, а де-факто робити перевірку, просто маючи доступ до особистого кабінету.

"Арбітражний керуючий матиме можливість фактично вести електронне досьє своїх справ та доступ до реєстрів. У нас уже є проєкт нормативної бази, яка описує, який вигляд це має мати, і ДП НАІС уже готове оголосити тендер на розробку програмного забезпечення. Але ми запропонували НАІС зустрітися з арбітражними керуючими та вислухати їхні пропозиції та побажання щодо функціоналу майбутнього ресурсу", - розповіла Валерія Коломієць.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати