06 листопада 2020, 17:46

У КСУ відреагували щодо публікації та висловлювань радника керівника Офісу Президента

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

У КСУ відреагували щодо публікації та висловлювань радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У КСУ закликали надавати суспільству об’єктивну та правдиву інформацію".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

У КСУ зробили заяву, щодо висловлювань у Фейсбуці радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка "про виродків та людей", про ситуацію, що склалась навколо діяльності Конституційного Суду України, та у зв'язку з наявними у них образами безпосередньо суддів КСУ.

Зазначається, що відповідно до статті третьої Конституції України: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

У КСУ заявили, що подібні висловлювання Михайла Подоляка підривають авторитет держави, порушують етичні норми спілкування між людьми та свідчать про низький рівень моральної культури цієї особи.

"Шановні державні діячі, високопосадовці та їх радники, просимо вас не впадати в ПАНІКУ та АГОНІЮ. Вирішення всіх проблем, в тому числі політичних, повинне бути здійснено виключно в конституційний спосіб. Це забезпечить діяльність держави в правовому полі, за що ви несете персональну відповідальність", - наголосили у КСУ.

Нагадаємо, до КСУ надійшло звернення щодо земельної реформи.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати