21 жовтня 2021, 12:13

У команді Секретаріату АПУ відбулися зміни

АПУ

Під час 157-го засідання члени Правління прийняли одностайне рішення про затвердження на посаді виконавчої директорки Інни Ліньової та на посаді операційної директорки Вікторії Краснової.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


DSC_0203

Інна Ліньова має широкий професійний досвід у сфері права, проходила стажування в Окружному суді США округу Юта та офісі прокурора округу Солт-Лейк, займалася приватною практикою і тривалий час працювала у міжнародних та національних проєктах. Зокрема, була начальницею відділу звітування Комітету міністрів Ради Європи, Секретаріат Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Міністерство юстиції України. З травня 2016 р. по березень 2019 р. — менеджеркою проєктів Ради Європи в Україні («Підтримка впровадження судової реформи в Україні», «Підтримка виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини»).

З березня 2019 р. працювала операційною менеджеркою, а з грудня 2020 — заступницею керівника проєкту з питань операцій, Проєкт ЄС «Право-Justice».

До виконання своїх обов’язків на посаді виконавчої директорки АПУ Інна Ліньова приступить з 1 листопада 2021 року.

Вікторія Краснова 6 років є невід’ємною частиною команди Секретаріату. Працювала координаторкою ключових заходів АПУ, керівницею напряму «Спільнота» та останні 11 місяців була в.о. виконавчої директорки АПУ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати