19 листопада 2020, 14:00

У Києві відкрили другу «кризову кімнату» для жертв домашнього насильства

Прес-служба Київрада

На лівому березі Києва відкрили другу кімнату кризового реагування для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київрада виділила кошти на зарплати працівникам «Київпастрансу» та метрополітену".

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда у повідомленні прес-служби Київради.

"Дуже приємно, що другу "кризову кімнату" ми відкрили менше, ніж за рік. Першу ми відкрили у травні. Її послугами скористалася 51 людина, з них 28 жінок та 23 дитини. Такий заклад на лівому березі Києва дуже потрібен, враховуючи те, що населення трьох лівобережних районів більше за кількістю, ніж у більшості обласних центрів України. І з початку року в Дарницькому, Дніпровському і Деснянському районах зафіксовано майже 8 тисяч звернень щодо домашнього насильства", – зазначила під час відкриття Марина Хонда.

Участь у відкритті "кризової кімнати" взяли також участь віце-прем’єр-міністр Ольга Стефанішина та голова Представництва Фонду народонаселення ООН Хайме Надаль.

Як додала Марина Хонда, швидке створення другої кімнати стало можливим завдяки співпраці міста, міжнародних організацій та приватного бізнесу. Власне, ремонт було зроблено за кошти меценатів, а меблі для «кризової кімнати» закуповував Фонд народонаселення в рамках меморандуму про співпрацю з КМДА.

Також Марина Хонда розповіла, що адреса кімнати не розголошується в цілях безпеки людей, які тут перебуватимуть.

Нагадаємо, у столичних школах відновили "уроки доброти", щоб навчити школярів гуманному ставленню до тварин.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати