07 лютого 2020, 17:22

У Києві відбудеться обговорення законопроектів про присяжних

АПУ

Асоціація правників України запрошує представників комітетів АПУ та інших заінтересованих осіб взяти участь в обговоренні законопроектів про присяжних за участі заступника Міністра юстиції України Олександра Банчука.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Дата, час та місце проведення: 11 лютого 2020 р., 16:30, м. Київ, вул. Хрещатик, 6, 2-й поверх, офіс 2.

2 січня 2020 р. Кабінет Міністрів України вніс до парламенту проекти законів "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення участі присяжних у здійсненні правосуддя" (№2710) і "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення порядку формування списку присяжних" (№2709). 

Мета заходу - забезпечення публічного обговорення проектів законів із громадськістю. За підсумками обговорення буде підготовлено резолюцію щодо законопроекту.

Модератор обговорення: Денис Бугай, Президент Асоціації правників України.

Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова. Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу, а також можливості партнерства, звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48, або пишіть на e-mail: gr@uba.ua (контактна особа - Ольга Лопушанська).

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати