25 липня 2020, 10:50

У Києві припинили виробництво фальсифікату під виглядом відомих торгових марок

Прес-служба ДФС України

Співробітниками податкової міліції  ГУ ДФС у м. Києві під процесуальним керівництвом прокуратури м. Києва під час досудового розслідування кримінального провадження припинено діяльність підпільного цеху на Київщині з масового незаконного виробництва фальсифікату.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Київрада встановила пайову участь у розмірі 1 грн для літніх та сезонних майданчиків».

Про це повідомляє прес-служба ДФС України.

««Підпільне виробництво» здійснювалося із використанням відповідного обладнання, шляхом змішування спирту та ароматичних домішок. Таким чином вироблялась алкогольна продукція під виглядом горілки, коньяку, віскі та рому в упаковках «bag-in-box», на які наносили маркування торгових марок: «Les Conites de Cadignan», «Metaxa», «Finlandia», «Jack Daniels White», «Henessy», «Chivas Regal», «Captain Morgan», «Black Leable», «Becherovka», «Jameson», «Bacardi», «Jim Beam», «Aragveli», «Пшенична»,  «Jack Daniels White» , «Kvint» , «Napoleon», «Smirnoff», «Jack Daniels Black»,  «Finsburry»,  «Ballentines», «Sauza». Фальсифікат не містив марок акцизного податку. У подальшому дана продукція реалізовувалася через мережу Інтернет», - зазначили у ДФС.

За результатами проведеного обшуку за місцем виготовлення та зберігання фальсифікату із незаконного обігу вилучено близько 2000 л таких алкогольних виробів, а також обладнання для їх виготовлення. Крім цього, вилучено транспортний засіб, який використовувався для перевезення алкогольної продукції.

У ДФС заявили, що досудове слідство триває. Також вживаються заходи для встановлення всіх осіб, причетних до діяльності такого «бізнесу».

Нагадаємо, до ОАСК надійшов позов щодо номенклатури ліків для хворих на вірусні гепатити В і С.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати