13 березня 2021, 11:08

У 2020 році АРМА розшукало активи на 32 мільярди гривень

АРМА

Протягом минулого року Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) за запитами правоохоронних органів розшукало корупційні активи на суму понад 32 мільярди гривень.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК представило оновлений Реєстр корупціонерів"

Таку інформацію озвучив тимчасово виконуючий обов’язки голови АРМА Віталій Сигидин під час звіту про результати роботи відомства у 2020 році.

Мова йде про цінні папери, акції, грошові кошти та фінансові зобов’язання, на які може бути накладено арешт у кримінальних справах.

Крім того, за словами керівника АРМА, було розшукано близько 44 тисяч одиниць нерухомості, транспорту, техніки, земельних ділянок і товарів. Всю інформацію про виявлені об’єкти, операції з ними та їх бенефіціарів Агентство передало правоохоронцям.

Найбільше до АРМА із запитами про розшук зверталися Національна поліція та органи прокуратури. Крім того, у 2020 році збільшилася кількість звернень до АРМА від іноземних правоохоронців – на 65%.

АРМА має доступ до близько півсотні реєстрів і баз даних в Україні, банківської таємниці, баз даних Інтерполу, Європолу та інших міжнародних структур. Щороку Агентство опрацьовує тисячі запитів від правоохоронних органів, які розслідують корупційні та інші злочини в Україні та закордоном.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати