20 жовтня 2020, 11:39

Суддю Заводського районного суду міста Дніпродзержинська відсторонено від здійснення правосуддя

Прес-служба ВРП

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 19 жовтня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Двох суддів Верховного Суду звільнено у відставку".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" і частиною другою статті 62 Закону України "Про Вищу раду правосуддя", враховуючи рішення, ухвалене Другою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 19 жовтня 2020 року, суддю Заводського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області Нельгу Діну Вячеславівну відсторонено від здійснення правосуддя.

Зокрема, у разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення ВРП окремого рішення.

Нагадаємо, ВРП оголошує про початок процедури відрядження суддів.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати