25 січня 2023, 13:02

Судді 7ААС передали підрозділу «Ягуар» квадрокоптер DJI Mavic 3

Пресслужба 7ААС


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Судді 7ААС передали підрозділу «Ягуар» квадрокоптер DJI Mavic 3. Це чергова волонтерська ініціатива суддів: ще з перших днів війни 7ААС займається активною волонтерською діяльністю. 

За фінансової підтримки суддівського корпусу Сьомого апеляційного адміністративного суду двічі було організовано допомогу для переселеннців, які перебували у Вінниці. Також у рамках волонтерства суд допомагав одній із військових частин міста із необхідним обмундируванням, а військовим, що перебувають на лікуванні та реабілітації, - продуктами харчування. 

Нещодавно судді 7ААС придбали та передали на передову дрон для OMБр імені князя Констянтина Острозького, а також напередодні новорічних свят передали продукти харчування та інші побутові необхідні речі нашим захисникам на передовій. Водночас судді продовжують здійснювати особисті відрахування на потреби армії, переселенців тощо.  


 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати