19 червня 2023, 10:54

Суд зобов’язав банк відшкодувати втрачені з пенсійної картки кошти до винесення вироку

Пресслужба Лозівського міськрайонного суду Харківської області

Міжгірський районний суд Закарпатської області зобов’язав банк відшкодувати втрачені з пенсійної картки кошти до винесення вироку. Про це повідомила пресслужба Лозівського міськрайонного суду Харківської області.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Довічне позбавлення волі: ухвалено вирок жителю Хмельниччини за подвійне вбивство через ревнощі".

Так, жінка, яка втратила кошти з пенсійної банківської картки внаслідок зловживань працівниками банку, звернулась за захистом до суду, не чекаючи завершення розгляду кримінального провадження щодо встановлення винної особи.

Міжгірський районний суд Закарпатської області задоволив позов і присудив до стягнення з банку 44 887,16 грн шкоди, з яких: 16 233 грн – це безпідставно списані кошти з рахунку; 1438,59 грн – 3% річних, 3182,79 грн – інфляційна складова заборгованості, 18 943,78 грн – пеня, а також 5000 грн – моральна шкода в користь пенсіонерки.

Як зазначається, рішення суду витримало перегляд апеляційної інстанції та нарешті пенсіонерка отримає втрачені кошти. 

Пенсіонерка є однією з 11 потерпілих, які в той період втратили кошти від зловживань в банку. В суді перебуває на розгляді кримінальна справа про обвинувачення колишньої працівниці цього банку у зловживанні довірою працівників та клієнтів, яка шляхом обману, умисно, заволоділа грошовими коштами клієнтів банку в сумі понад 46 тисяч гривень.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати