15 квітня 2015, 16:57

Суд повернув спілці письменників будівлю на Рейтарській

Прес-служба Окружного адміністративного суду м. Києва

Окружний адміністративний суд міста Києва повернув приміщення по вул. Рейтарській, 15 Національній спілці письменників України, повідомляє прес-служба ОАСК.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«10 квітня 2015 року Окружним адмінсудом міста Києва вже надіслано виконавчі листи для примусового виконання рішення, яким нежитлова будівля по вул.Рейтарській,15 буде повернута у володіння Національної спілки письменників України», - йдеться у повідомленні.

Колегія суддів Окружного адміністративного суду міста Києва у складі головуючого судді Віталія Амельохіна, суддів Євгена Аблова та Віктора Шулежко у справі за позовом заступника прокурора міста Києва скасувала рішення Реєстраційної служби Головного управління юстиції у м.Києві, скасувала та визнала нечинним свідоцтво про право власності Державної реєстраційної служби та скасувала реєстраційний напис Київського міського БТІ, згідно з якими, було протиправно зареєстровано перехід права власності на будівлю по вул. Рейтарській,15 від Національної спілки письменників України до ТОВ «Багатопрофільний лікувально-хірургічний центр».

Як з’ясувалось з матеріалів справи, перехід права власності на будівлю до приватної установи було здійснено за рішенням Вищого господарського суду, яке на момент реєстрації прав власності втратило чинність.

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва у цій справі набрало законної сили 24 березня 2015 року. Згідно із ст. 255 КАСУ, постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових та службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.

 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати