29 вересня 2022, 15:03

Суд підтримав позицію АМКУ щодо монопольного становища «Дніпропетровського стрілочного заводу»

Пресслужба АМКУ

Господарський суд міста Києва 27 вересня 2022 року підтримав позицію Антимонопольного комітету України, щодо визнання акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» таким, що займало монопольне (домінуюче) становище на ринку стрілочних переводів для залізничних колій загального користування у період з 01.01.2016 по 30.06.2018 з часткою 100 %.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд повністю заборонив експорт товарів до рф"

Нагадаємо, в серпні 2021 року Комітетом було завершено дослідження ринку стрілочних переводів для залізничних колій загального користування та за його результатами схвалено відповідний звіт.

Під час дослідження Комітет встановив, що у період з 01.01.2016 по 30.06.2018 АТ «Дніпропетровський стрілочний завод» (ДнСЗ) було єдиним виробником цієї продукції Україні та мало необхідні сертифікати відповідності на неї. До того ж у зазначений період стрілочні переводи в Україну не імпортувалися. Також і «ДнСЗ» не надав Комітету доказів, що мав конкурентів на товарному ринку у цей період.

Висновки АМКУ щодо свого монопольного становища у зазначений період підприємство оскаржило у суді. Судова інстанція підтримала позицію Комітету.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати