07 липня 2015, 17:53

Суд арештував сина Чернушенка з можливістю застави у 6 млн грн

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Слідчий суддя задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури України, згідно з яким, судом обрано Д. Чернушенку – синові голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка запобіжний захід – взяття під варту з одночасним визначенням застави у розмірі 6 млн грн, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Нагадаємо, слідчим Генеральної прокуратури України оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 376 (втручання в діяльність судових органів), ч. 4 ст. 27 (види співучасників), ч. 2 ст. 376-1 (незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду), ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 375 (постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови) КК України Д. Чернушенку – синові голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка.

Так, слідчими Генеральної прокуратури України спільно з працівниками СБУ 02 липня 2015 року в порядку ст. 208 КПК України затримано автора SMS-повідомлень, який є сином голови Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка. У вказаних SMS-повідомленнях містились вказівки про прийняття рішень у судових справах, що розглядаються Апеляційним судом м. Києва. Надалі А. Чернушенко вчиняв втручання в автоматизовану систему документообігу суду «АСЕД Апеляція» з метою штучного розподілу справ та визначення себе головуючим чи суддею у складі колегії, яка розглядає вказану справу, щоб мати змогу постановляти завідомо неправосудні рішення (ухвали).

3 липня 2015 року за клопотанням слідчого Генеральної прокуратури судом надано дозвіл на затримання та доставку до суду судді Апеляційного суду м. Києва А. Чернушенка для розгляду клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати