29 вересня 2023, 16:51

Столичні податківці виявили нелегальну торговельну мережу

Пресслужба ДПС

Один із підрозділів податкового аудиту Головного управління ДПС у м. Києві виявив торгівельну мережу, в якій здійснювалася роздрібна торгівля мобільними телефонами, електронними гаджетами, електронними сигаретами, POD-системами для куріння, а також рідинами, що використовуються в електронних сигаретах без відповідної реєстрації господарської діяльності та за відсутності будь яких дозвільних документів для цього.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС: Одного бажання брати участь у обороні України недостатньо для звільнення від відбування покарання з випробуванням"

Про це повідомляє пресслужба ДПС.

Торгівельна діяльність здійснювалася з торгівельних острівців та магазинів (9 торгівельних об’єктів), а також через інтернет-магазин.

За результатами вжитих заходів незаконна торгівельна діяльність була припинена, щодо продавців-порушників працівниками Національної поліції, які невідкладно прибули за адресами виявлених порушень, складені адміністративні протоколи за ст. ст. 156 та 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та вилучені товари із незаконного обігу.

Як результат, особи, що здійснювали незаконну діяльність будуть притягнуті до відповідальності, а долю вилучених товарів визначить суд.

Податкова столиці нагадує, що за діяльність фізичних осіб без державної реєстрації як суб’єкта господарювання Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність до 85 тис гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати