11 серпня 2020, 15:27

ССО отримала від Консультативної місії ЄС засобів індивідуального захисту на майже 300 тис. грн

Судова влада України

Сьогодні, 11 серпня, представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні передали засоби індивідуального захисту для забезпечення співробітників Служби судової охорони.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Сьогодні набирають чинності всі карантинні судові рішення".

Про це повідомляє Судова влада України.

Зазначається, що надання допомоги відбулося в рамках проекту Європейського Союзу, спрямованого на підвищення рівня безпеки представників правоохоронних органів та силових структур України, які безпосередньо контактують із громадянами та піддаються вищому ризику інфікування Covid-19.

Так, захисними рукавичками, масками та респіраторами, антисептичними та дезінфікуючими засобами на загальну суму майже 300 тисяч гривень, отриманими сьогодні в межах допомоги, користуватимуться не тільки співробітники центрального органу управління Служби судової охорони. Засоби індивідуального захисту також будуть розподілені між територіальними управліннями Служби.

"Дистанційно охорону об’єктів судової влади забезпечити неможливо. Тому щодня понад 1000 судових охоронців заступають на службу із забезпечення безпеки й охорони судових установ і контактують із великою кількістю їх працівників та відвідувачів. Ця допомога є дуже своєчасною, і я вдячний за неї", - зазначив гГолова Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар.

1 (1)

Зокрема, передані захисні засоби - це вже друга частина пакета підтримки від Консультативної місії ЄС. Цільову допомогу від Консультативної місії ЄС вже отримали територіальні управління Служби судової охорони у Харківській, Донецькій і Львівській областях.

Нагадаємо, 7ААС захистив права особи з інвалідністю.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати